  Smidig shoppingHos Joolin.se handlar du enkelt, tryggt och säkert! Läs mer här!  FraktavgiftHandlar du för 80 euro bjuder vi på frakten! Annars tar vi ut en avgift om 4.90 euro/leverans. Läs mer här!  






| | | | | | | | Shorts i starka sommarfärgerPrissänkt 301:- Nu endast 22.50€Supersnygga och sköna shorts med snodd i midjan och fickor.
Ren viscos.
Varumärket är Yest som också gjort den prisvärda toppen som matchar så bra ihop. Storlek: 38, 40, 42, 44, 46, 48, Klicka här! | | | | | | | | | Baddräkt med knytbandPrissänkt 730:- Nu endast 28.50€Vackrare än så här kan väl knappast en baddräkt bli och dessutom finns det en sarong i samma tryck.
Fint knyt i ryggen.
C-kupa
Läckert!
Det går inte att lämna plaggmått på baddräkter eftersom dom är så elastiska men vi anser att denna är liten i modellen så man bör gå upp en storlek.
Varumärket är Damella. Storlek: 38C, 40C, 42C, Klicka här! | | | | | |
|    Veckans Fynd:
 Prissänkt 30%
Klicka här
Det finns 3 olika fynd denna veckan! |
  Ett av de senaste köpen
 Pont Neuf - tunika, svart/valnöt. EcoVera-certifierad
|
  Signaturen Lena månsson skriver om Tröja i ren bomull, sand: Skön kvalité, bra passform o färg |
   Nytt i lager
 Tröja med vacker ärm, hallonrosa
|
 Missa inte
 Didriksons Frida, rust
|
|